O FIRMIE

DOK-MEL Sp. z o.o. powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie pracowników w branży elektro-energetycznej i elektronicznej. Główną specjalizacją firmy jest sprzedaż i doradztwo z zakresu doboru kabli, przewodów, aparatury zabezpieczeniowej oraz łączeniowej do zastosowań w automatyce pomiarowej, sterowaniu i elektro-energetyce.

Nasza oferta kierowana jest do firm zajmujących się instalacjami elektrycznymi, przemysłowymi, służby utrzymania ruchu, zakładów produkcyjnych, biur, hoteli oraz klientów indywidualnych w kraju jak i za granicami Polski. Współpracujemy przy obsłudze inwestycji z zakresu: szpitale, szkoły, urzędy, centra handlowe, developerzy, spółdzielnie mieszkaniowe i inne. Poza tym obsługujemy inwestycje prywatne z zakresu oświetlenia, osprzętu, automatyki.

Istotną wartością w rozwoju naszej firmy są partnerskie relacje z naszymi klientami, dostawcami oraz pracownikami. Motto jakim się kierujemy  w codziennej działalności to „partnerstwo i profesjonalizm” .

Pragniemy sprostać wymaganiom klientów, poprzez nieustanne poszerzanie oferty o nowe produkty dotychczasowych partnerów handlowych oraz nawiązywanie współpracy z nowymi dostawcami.

Naszą firmę wyróżnia elastyczne podejście do potrzeb klientów, wsparcie merytoryczne poprzez bezpłatne szkolenia z zakresu oświetlenia, sterowania oświetleniem, zabezpieczeń i automatyki, fotowoltaiki, instalacji inteligentnych i wielu innych.

Sukcesywne powiększanie wykwalifikowanej kadry pozwala nam na profesjonalną obsługę dotychczasowych oraz nowych klientów w oparciu o merytoryczną wiedzę i doświadczenie zawodowe.

 

Z wyrazami szacunku

Pracownicy firmy DOK-MEL